You are not connected. Please login or register

Cassiein dnevnik

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Cassiein dnevnik Empty Cassiein dnevnik Tue Sep 27, 2011 7:11 pm

Pretty Little Liar

Pretty Little Liar
You are an Outsider
You are an Outsider

Cassiein dnevnik Cassieicon Prošlo je samo mesec dana…

Prošlo je samo mesec dana od kada je mama umrla. Tako je čudno biti u novom gradu i odmah ići u školu. Čudne stvari su se dogodile. Moj ormarić se sam otključao nakon što mi je jedna devojka, Faye, rekla: "Pokušaj ponovo." Kasnije, moj auto se zapalio i bila sam zarobljena unutra. Niotkuda, jedan dečko, Adam, se pojavio i spasao me. Znam da zvuči nemoguće, ali kad je Adam pogledao u vatru, ugasila se. Ne mogu to da objasnim, ali osetila sam da smo Adam i ja jako povezani. Kao magneti. Prethodno mi je njegov otac Ethan, koji je poznavao moju mamu, rekao nešto o sudbini i da su naše porodice zapisane u zvezdama. Pretpostavljam da je to samo priča, jer sam onda upoznala Adamovu devojku s kojom je već 3 godine, Dianu Meade. Diana je bila vrlo ljubazna, ali osetila sam da me je očekivala. Bila je tako dobra prema meni. Moram da prestanem da mislim o Adamu.

Kako god, Diana je videla da ludim i konačno je objasnila...

Odvela me je u jednu napuštenu kuću gde su mi ona i još četvoro ljudi – Adam, Faye, Melissa i moj komšija Nick – rekli da sam veštica, da smo svi potomci drevnog Kruga čiji koreni sežu do 1692. godine. Ormarić, zapaljen auto. Koristili su magiju da to urade. Diana mi je pokazala jednu knjigu, Knjigu senki. Rekla je da svih šest porodica Kruga imaju po jednu, koja se prenosi kroz generacije. Prva stvar na koju sam pomislila bila je mama. Ako je Dianina priča istinita, mama je bila veštica. I baka. Nisam mogla to da svarim, pa sam pobegla. Ali Adam je pojurio za mnom i... Uradili smo neverovatnu čaroliju. Zajedno, učinili smo da male kapljice vode lebde u šumi. Znači, istina je. Veštica sam. Onda se nešto loše dogodilo. Umalo smo se poljubili. Bila sam emotivna i zbunjena. I on takođe. Mislim da je to samo bio uticaj magije.

Otišla sam u luku da raščistim misli i pokušam da shvatim. Diana je bila tamo. Pitala sam je za moje roditelje i rekla mi je da se pre 16 godina dogodila nesreća, požar. Naši roditelji su koristili magiju i nešto je pošlo po zlu. Tada sam videla Faye na doku. Pokušavala je da prizove kišu, ali je umesto toga izazvala oluju. Nije mogla da je kontroliše. Munja je udarila u zemlju odmah pored Diane. Nisam imala pojma šta radim, ali neko je morao nešto da uradi. Samo sam se usredsredila i rekla: "Neka prestane. Neka prestane." Osetila sam da moć teče mojim telom. Nemam pojma kako, ali oluja je prestala. Diana je rekla da ja svojim prisustvom upotpunjujem Krug. Da sada imamo pravu moć. Uveče sam našla porodičnu Knjigu senki i mamino pismo koje je napisala pre nego što je napustila Chance Harbor. Bilo je to upozorenje. Rekla je da će ljudi doći po mene, po moju moć. Ali ko? Zašto mi ovo nije ranije rekla? Zašto bi čuvala tu tajnu? Bože, želela bih da mogu to da je pitam. Ali ne mogu. Nema je više. I sad moram ovo da shvatim sama.

Izvor
Napisala: Pretty Little Liar
Za: © The Secret Circle Serbia

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com