You are not connected. Please login or register

 » Off Topic » TV » Glee

Glee

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Glee Empty Glee Sun Oct 02, 2011 10:23 am

Pretty Little Liar

Pretty Little Liar
You are an Outsider
You are an Outsider

Glee Gleef


Glee klub srednje škole Mekinli je nekada bio na vrhu, ali godinama kasnije, skandali su ga pretvorili u utočište za usamljenike i luzere. Vil Šuster se ponudio da odradi nemogući zadatak i vrati Glee klubu nekadašnju slavu.

Čak i uz pomoć koleginice Eme Pilsburi, to neće biti lako jer su najsjajnije zvezde nesavršenog kluba Kurt, dramatični zaluđenik za muziku, Mersedes, dinamična diva koja odbija da peva prateće vokale, usamljeni gitarista koji ne privlači devojke već nasilnike i Tina, čudna devojka koja mora da potisne svoje mucanje pre nego što zapeva na bini.

Vilove jedine nade su dva prava talenta: Rejčel, perfekcionista sa stavom koja je ubeđena da je muzička sekcija njena karta za uspeh, i Fin, popularni srednjoškolski kvoterbek sa izgledom filmske zvezde i odličnim glasom, koji mora da štiti svoju popularnost uz pomoć snobovske devojke, Kvin, i arogantnog prijatelja, Paka.

Vil je odlučan da uradi šta god je potrebno da bi Glee ponovo zablistao, iako svi oko njega misle da je lud. On će im dokazati da greše – od svoje odlučne žene Teri preko trenera Mekinlijevih čirlidersica, Su Silvester, do muzičkog sveta koji misli da su džez i sjajna odela put ka propasti a ne ka Holivudu i ostvarenju snova.


2Glee Empty Re: Glee Sun Oct 02, 2011 9:11 pm

river.

river.
Administrator
Administrator

obozavam ovu seriju, pratim je redovno. obozavam ih sve!!!

https://secret-circle.forumieren.net

3Glee Empty Re: Glee Mon Oct 03, 2011 9:32 am

Pretty Little Liar

Pretty Little Liar
You are an Outsider
You are an Outsider

I ja obozavam seriju.
Omiljeni su mi Rachel, Finn, Santana... Ma sve ih volim. Very Happy
I pesme obozavam. Omiljene su mi Pretending, Loser like me, Lucky, The Only Exception... Sve!

4Glee Empty Re: Glee Sun Oct 30, 2011 1:53 pm

GagaMyLife

GagaMyLife
You are an Outsider
You are an Outsider

Odlicna serija, smesni su svi. Very Happy

5Glee Empty Re: Glee Mon Jan 30, 2012 9:00 am

Missens

Missens
You are an Outsider
You are an Outsider

Ok je serija Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » Off Topic » TV » Glee

Similar topics

-

» Glee Balkan

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com