You are not connected. Please login or register

Fayein dnevnik

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Fayein dnevnik Empty Fayein dnevnik Tue Sep 27, 2011 8:13 pm

Pretty Little Liar

Pretty Little Liar
You are an Outsider
You are an Outsider

Fayein dnevnik Fayeicon Srećna šestica.

Srećna šestica. Mala mis Cassie Blake. Niko od nas nije znao šta da očekuje kad je došla u grad. Nisam ni sanjala da će biti ovako zanimljivo...

Priznajem, stvari su se malo otele kontroli u poslednje vreme. Morali smo da saznamo da li Cassie već koristi magiju. Pa sam bacila mali plamen na njen auto – naglasak na mali. Ali onda sam osetila kako se Cassieina i moja energija spajaju. Iznenada sam osetila navalu moći... Zato se požar onako rasplamsao. Nisam ja kriva. Adam je to isto osetio kad je izgubio kontrolu nad činima sa kapima vode koju je radio sa Cassie u šumi... Sam. Diani se to nije mnogo svidelo. Pitam se da li će se Cassie igrati sa još nečim osim sa našom magijom sad kad je ovde.

Kad smo shvatili da su naše moći uvećane, naravno da sam poželela da ih isprobam. Prizivala sam kišu, ali sam umesto toga dobila oluju. Otela se kontroli. Nisam mogla da je zaustavim. Diana kaže da moramo da izvedemo ritual povezivanja da bismo zadržali magiju. Ne znam. Mislim, cela ta stvar me je malo izbezumila. Ali tu je i ta navala moći...

Izvor
Napisala: Pretty Little Liar
Za: © The Secret Circle Serbia

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com